.

.

אפור פאה לגברים אירופאי שיער טבעי חתיכה שוויצרי תחרה מול גברים פאה מולבן קשרים טבעי קו שיער אפור לבן שיער החלפת מערכת עבור גברים.

אפור פאה לגברים אירופאי שיער טבעי חתיכה שוויצרי תחרה מול גברים פאה מולבן קשרים טבעי קו שיער אפור לבן שיער החלפת מערכת עבור גברים.

דירוג לקוחות:

ILS 249.00
כמות
במלאי

6 אינץ קצר שיער. זה יכול להיות לחתוך בגודל.* איכות סופר וביצוע מעולה. בגדלים שונים. חזית תחרה שוויצרית עם פו במערכת החלפת שיער בצד לגברים, נראית טבעית יותר בדיוק כמו שהשיער נראה צומח מהקרקפת שלך.* קשר מולבן לצבע כהה * תחרה צרפתית בחלק העליון והחזית נושמת ובלתי ניתנת לגילוי *עור דק ושקוף בגב ובצדדים מקל על הקלטת והניקוי. * יש לנו צבוע את שיער וקבוע את צבע, זה יכול לא להיות מולבן כדי מצית אחד. הם נותנים את מראה טבעי מאוד עם שלהם בוגר, אקונומיקה קשר יחיד קו שיער והם גם מאוד עמיד בגלל שלהם כפול קשרים מערכת על שאר בסיס.פו על הגב הוא 2".אנא אל תהסס לשלוח לי הודעה לכל שאלה. * חתיכות השיער שלנו ב-2 לשיער דליל נהדרות עבור חזית התחרה השוויצרית האיכותית שלה וצדדי הפולי והגב. בדרך כלל אתה יכול לקבל אותו ב 3-5 ימי עבודה.100% אירופאי שיער טבעי יחידה עבור גברים,זה סוג של פאה לגברים הוא טוב עבור אנשים שצריכים שיער החלפת מערכת עבור גברים,נוכריות אדם לגברים, אל תהסס כאשר אתה ללבוש שלנו גברים פאה ויש לי יום טוב."פו בצדדים הוא 1.אפור לבן פאה לגברים שיער טבעי חתיכות שקוף שוויצרי תחרה מול גברים פאה,מולבן קשר טבעי קו שיער,אנו משתמשים אותנטי שוויצרי תחרה משוויצרלן, ברור פולי בצדדים ובחזרה.האיכות הטובה ביותר. יש לנו גדלים וצבעים זמינים במלאי לבחירתך המהירה. *פריסטייל יכול להיות מסורק כל כיוון* צרפתית תחרה הוא לגילוי והופך את קו שיער טבעי.

מאפיינים

מוצרים בקטגוריה