.

.

פרפר על ערכות ציור יהלומים צולבים למבוגרים, אמנות יהלום סגסוגת DIY 5D מקדחה עגולה מלאה קריסטל ריינסטון אמנות ומלאכה, צבע אמנות פנינה עם

פרפר על ערכות ציור יהלומים צולבים למבוגרים, אמנות יהלום סגסוגת DIY 5D מקדחה עגולה מלאה קריסטל ריינסטון אמנות ומלאכה, צבע אמנות פנינה עם

דירוג לקוחות:

ILS 2.00
כמות
במלאי

עיין בשלבי הפעולה הקודמים. טיפים : אנו מוכרים את יהלומי שרף, מוצרים מוגמרים למחצה, לא כולל מסגרות! ציור יהלום, זקוק רק ליהלום דבק DIY. אנא צוין כי המסגרת אינה כלולה. מקשטים בצורה מושלמת את הסלון או חדר השינה שלך כדי להתאים וליצור את הסגנונות השונים, אנו בטוחים שתאהבו את זה. כשאתה מסיים את זה, הניח כמה ספרים מלמעלה, תן לזה בצורה נחרצת יותר; 5. על פי קוד הצבע, בחר צבע לצלחת; אם אתה מדביק את אותו צבע בו זמנית, אתה יכול להגדיל את המהירות; 3. הקישוט הטוב ביותר של הבית : ציור יהלומים תפר צולב מושלם לקישוט הסלון או חדר השינה שלך, להפוך את חדר המגורים שלך, חדר השינה ומקומות אחרים להתאמה לסגנון קישוט שונה, הופכים להיות חיים. אתה צריך לעשות את זה בעצמך. מצא את הסמלים בתמונה, התחלת הדבקה עד לסיום אותה; 4. אם אינך יודע מה הצבע, אנא עיין בתרשים הצבעים. הקישוט הטוב ביותר של הבית : ציור יהלומים תפר צולב מושלם לקישוט הסלון או חדר השינה שלך, להפוך את חדר המגורים שלך, חדר השינה ומקומות אחרים להתאמה לסגנון קישוט שונה, הופכים להיות חיים.

מאפיינים

Material:
rhinestones + canvas
Project type:
5D diamond painting
Color:
as shown
Diamond type:
round diamond
Canvas size:
Approx.30x40cm/11.81x15.75in (1cm=0.39in)
Pattern:
A392
Space:
living room / bedroom / classroom / entrance
DIY diamond painting steps:
1. Open the box, check the kits whether complete;:
2. According to the color code, choose a color into the plate;If you paste the same color at the same time, you can increase the speed;:
3. Find the symbols in picture, beginning paste until finish it;:
4. When you finish it,put some books on top, let it more firmly;:
5. Congratulations, you can go framed up and decorate your home now!:
Preventive measures of DIY diamond painting:
1. Refer to the previous operation steps.:
2. If you don't know what the color, please refer to the color chart.:
Tips:
We sell the resin diamonds, semi-finished products, not including frames! Diamond painting, only needs DIY sticking diamond.:
This is DIY diamond painting. It's not finished. You need to do it yourself.:

מוצרים בקטגוריה